Haber

Vali, ‘sokaklar kasap gibi’ diyen Konakçı’yı makamında ağırladı

Sosyal medyada paylaştığı görüntüde ve vaazlarında kadınları hedef alan Ankara Melike Hatun Camii imamı olarak bilinen Halil Konakcı, “Bakın sokaklar ne hale geldi! Kasap gibi. Biz yapmayız” dedi. Artık et görmek gelmiyor içimden” diyen Halil Konakcı, Erzincan’da Vali Mehmet Makas’ın makamında ağırlandı. .

Ziyaretin Valiliği’nin resmi sosyal medya hesaplarından “Sayın Valimiz Misafirlerini Kabul Ediyor” başlığıyla yapılan paylaşımda, “Öncelikle Erzincan Eski Milletvekili Sebahattin Karakelle, İliç Belediye Başkanı Mustafa Gürbüz, Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, Erzincan Şavaklılar Derneği Lideri Mehmet Can ve dernek yöneticileri ve kanaat önderleri, ardından İmam Hatip Halil Konakcı ve İHYA Vakıf Başkanı Ahmet Polat ve beraberindeki din görevlileri ve son olarak BİTES Savunma Genel Müdürü Uğur Coşkun, Sayın Valimiz Mehmet Makas’ı makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler. ziyaretleri için.”

Konakcı, “Vaaz ve bir dizi ziyaretler için geldiğimiz Erzincan’da Sayın Valimiz Mehmet Makas’ı makamında ziyaret ettik. Kendisine karşılaması ve ikramları için teşekkür eder, saygılarımı sunarım.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu